Wróżbiarstwo i oskarżenia o zdradę

Jestem w związku małżeńskim 30 lat. Bardzo się kochaliśmy. .Żona od początku interesowała się wróżbami. Koleżanka przed ślubem wywróżyła jej ,że będę ją zdradzał. całe życie,to podejrzenia o zdrady. od kilku lat sama sobie wrózy i tym się kierójw w życiu. ja jestem tym wszystkim wymęczony. obecnie jest nprzekonana na100% ,że ją zdradzałem przez 4 lata z młodą kobietą. prosząc o wyjaśnienie, żona twierdzi,że wszystko wie ,a ja i tak się nie przyznam. Wciągnęła w to wszystko córkę.

Dzień dobry.
Pana sytuacja nie jest łatwa. Jednak zachęcam do spokojnej rozmowy z żoną i wytłumaczenie swojego stanowiska. Jednocześnie rozumiem, że sytuacja w której Pana żona nie ufa Panu i podejrzewa zdradę jest bardzo męcząca. Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie, proponuję skorzystanie ze wsparcia psychologa, psychoterapeuty.
Pozdrawiam