Wrzodziejące zapalenie jelita grubego, żółć w żołądku i silny ból pod żebrami

Witam. Bardzo proszę o poradę. Od 20 lat mam zdiagnozowane wrzodziejące zapalenie jelita grubego, potwierdzone liocznymi kontrolnymi koloskopiami. Od pół roku naśtąpilo znaczne pogorszenie. do tego dochodzi (wg gastroskopii klarowna żółć w żołądku), potworny ból pulusujący pod prawnym żebrem przemieszczający się do prawej łopatki), biegunki do 20 dz., endometrioza, zażywam, asamax, lipancrea, debretin , controloc. spadek wagi 13 kg od konca marca. Czy powinnam trafić do szpitala? Alina
ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście, że tak. Ostry rzut choroby jest jak najbardziej wskazaniem do leczenia szpitalnego.