Wskazania do operacji przy przepuklinie kręgosłupa

Od stycznia mialam rwe kulszowa.Takiego bolu nie mialam nigdy wczesniej.Wynik rezonansu pokazal wypadniety dysk w okolicy ogona konskiego(najnizszy dysk) na 2,5cm w lewej strony.Lekarz powiedzial ze bardzo duzaCzekam na operacje.Aktualnie nie mam zadnego bolu tyko dretwienie lewej nogi.Nie moge pracowac.Czy operacja jest konieczna skoro teraz nie boli?Bylam juz dwa razy w szpitalu,nawet przewozili mnie karetka bo pozycja lezaca byla najbezpieczniejsza.Nie wiem czy dobrze robie,boje sie operacji.

Wskazania do operacji ocenia neurochirurg na podstawie znajomości wywiadu,stanu klinicznego pacjenta oraz wyników badań neuroobrazowych.
Jeśli podjął taka decyzje to znaczy,iż uznał to za najlepsze postępowanie terapeutyczne dla Pani.

pozdrawiam ciepło