Wskazania do szpitalnego leczenia ChAD

Zdiagnozowano u mnie CHAD. Psycholog powiedział, że muszę pilnie zgłosić się na leczenie, co być może pozwoli uniknąć hospitalizacji, albo niebawem trafię na leczenie przymusowe.Mieszkam sama, jedyne czego jeszcze nie zawalam to praca. Nie chcę jej tracić.A w naszej firmie nie mogę sobie pozwolić na L4. Co powinnam zrobić?Nie chcę ryzykować szpitalem. Jednocześnie wiem, że sobie zagrażam.Nie mam nawet za bardzo siły i chęci żeby siebie ratować. Odkąd mam rozpoznanie jest jeszcze gorzej niż było.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wdroży odpowiednie leczenie farmakologiczne. Jeżeli rzeczywiście choruje Pani na CHAD, to NIE podejmując leczenia istnieje duże prawdopodobieństwo że straci Pani pracę, na której Pani zależy.

Dzień dobry!

Proszę zorientować się, jakie są w Pani okolicy możliwości podjęcia leczenia psychiatrycznego i psychoterapeutycznego poza leczeniem szpitalnym.

Pozdrawiam!