Wskazanie do oczyszczania organizmu

dobry wieczor, jestem szczupla cale zycie, nie mam zatwardzen- reczej rozwolnieniajesli juz cos, jem regularnie warzywa i owoce ipije wode,,bardzo zadko sporadycznie pije coca cole i inne tego typu gazowane napoje,,,czy wskazane jest dla mnie oczyszczenia organizmu? dziekuje

Witam,
Jeśli chodzi o oczyszczanie za pomocą głodówki tzw. postu, raczej nie polecałabym w Pani sytuacji. Natomiast oczyszczanie może przybrać również nieco inna formę np. eliminacji białka w postaci np. mięsa, które zakwasza nasz organizm. Może poprowadzić dietę z dużym udziałem produktów zbożowych i warzyw np. przez 2 czy trzy dni w tygodniu z pełną regularnością.
Jeśli chodzi o częste biegunki, też należy się zastanowić czy nie cierpi Pani np. ukryte nietolerancje pokarmowe. Można również wykonać test, które jest w stanie "powiedzieć" co Pani nie służy i poprowadzić w razie potrzeby dietę eliminacyjną.
Życzę powodzenia i zdrowia.