Współżycie 2 dni po okresie a ciąża

Witam.Współżyłam z chłopakiem 2 dni po okresie bez zabezpieczenia. w 7 dniu cyklu a trwają one zazwyczaj 30/31 dni, lecz w tym miesiącu trwał 29 dni z powodu tego że lutym był miesiącem krótszym. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciązy ? bardzo się boje nie chce tego ;(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma gdyż najprawdopodobniej były to jeszcze dni nie płodne. Nie mogę tego jednak zagwarantować na 100%.