Współżycie 3 dni po planowanej owulacji

WITAM, wspolzylam z chlopakiem 3 dni po planowanej owulacji (czesto mam nieregularne miesiaczki) wczoraj powinnam dostać okresu. Bolą mnie sutki i wyszla mi zyla na jednej z piersi, jaak wysokie ryzyko jest ze to ciaza? Jeszcze chciałam podkreslic ze wykryłam sobie malego guzka na piersi przypuszczam ze to wlokniak czy to moga bolec sutki od tego guzka wlasnie a nie od ciazy ?

Milena Lubowicz

Każdy stosunek niesie ze sobą ryzyko ciąży. Nie pisze Pani czy stosuje antykoncepcję, wiem nie wiem jak duże jest to ryzyko. Proszę wykonać test ciążowy- wiarygodny około 14 dni po zapłodnieniu.
Pozdrawiam