Współżycie bez stosowania środków antykoncepcyjnych w dni płodne

Witam. Mam pytanie. Gdy Doszlo do stosunku pomiędzy mną a moim chłopakiem, czy jest możliwość zajścia w ciążę gdy nie stosuje się żadnych środków antykoncepcyjnych, uprawialo się stosunek w dniach plodnych a nawet gdy doszło do okresu bez zabezpieczenia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywan lub niezabezpieczony w trakcie trwania dni płodnych z całą pewnością predysponuje do zapłodnienia.