Współżycie dwa tygodnie przed okresem przy nieregularnych cyklach

Współżyłam z chłopakiem dwa tygodnie przed okresem,nastepnie kilka dni przed za kazdym razem partner konczyl we mnie ,ale dostalam okresu ,cykle mam nieregularne co to oznacza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Mogą one powodować trudności w zajściu w ciąże.