Współżycie podczas dopochwowego stosowania Nystatyny i Natamycyny

Czy w trakcie brania nystatyny dopochwowej i natamycyna też dopochwowej czy można wspolzyc!!!!!! ???? Zaznaczam ze nie mam na myśl zarażenia partnera tylko fakt brania ponieważ raz jeden lek raz drugi biorę zapobiegawczo z zaleceń lekarza.

Witam. Z założenia nie powinno się w czasie przyjmowania tych leków współżyć ale przedyskutowałbym to z ginekologiem biorąc pod uwagę na przyjmowanie preparatów profilaktycznie