Współżycie we wszytskich dniach płodnych a możliwość ciąży

Witam chciałabym się dowiedzieć jaka możliwość ciąży jest. miesiączki mam co 24 dni ostatnia była 20listopa trwała ok 3 dni współżyłam ze swoim partnerem przez wszystkie dni płodne i również doszło do wytrysku wewnątrz. od kilku dni mam bardzo obolałe piersi i pajączki żył na nich do tego jakaś dziwna wydzielina z pochwy taka budyniowa oraz bóle podbrzusza również pojawiła się zgaga której nigdy wczesniej nie było. Czy to może być ciąża ??

Witam.

Opisane przez Panią objawy mogą, ale nie muszą być pierwszymi oznakami wczesnej ciąży. Współżycie bez zabezpieczenia w dni płodne cyklu wiąże się z wysokim prawdopodobieństwem zapłodnienia (wg.niektórych podręczników rocentowość szans mieści się w granicach 60-90%). Jeśli miesiączka nie pojawi się w wyznaczonym terminie proszę zrobić test ciążowy lub już teraz próbę ciążową z krwi. Wtedy uzyska Pani jasny obraz sytuacji.

Pozdrawiam