Wstawienie protezy a gorączka

Wczoraj usunęła górną 3 i od razu wstawilam w protezę brakujący ząb, Dziś mam gorączkę. Czy możliwe jest że to po znieczuleniu?

Witam!
Jeśli nie jest to Pani pierwsze znieczulenie to myślę,że to zbieg okoliczności,bo nigdy nie spotkałam się z takim przypadkiem! Jeśli jeśli to Panią niepokoi ,proszę wybrać się do lekarza rodzinnego,może to objawy przeziębienia lub grypy...
Pozdrawiam.

Lek. dent. Katarzyna Wierzbowska

zbieg okoliczności - proszę wykluczyć inne przyczyne - aora sprzyja obecnie przeziebieniom
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk