Wstręt do jedzenia a rozwój bulimii

Witam od 5lat choruje na anoreksje. Przyjmuje również leki od psychiatry.Od jakiegoś czasu mam wstret totalny do jedzenia wcześniej az tak bardzo to nie bylo nasilone, natomiast teraz gdy juz cos zjem odrazu to zwymiotuje taki samoczynny odruch zaznacze ze nigdy nie wywolywalam wymiotow i nue miałam z tym problemu.Czy mam podejrzewac ze to pierwsze stadium do bulimi?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do psychiatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry,

Tylko czy taka wiedza coś w Pani leczeniu zmienia ?
Proszę rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym specjalizującym się w leczeniu zaburzeń odżywiania, np.: w Szp. Uniwersyteckim w Krakowie, IPiN w Warszawie.