Wstręt do jedzenia, bóle brzucha, wahania wagi

Od zawsze jadłam bardzo dużo, ale mam bardzo dobra przemianę materii.W ostatnim czasie pobolewal mnie brzuch,miałam usg ale bylo wszystko dobrze.ból byl przed miesieczka, lecz po miesiaczce ból jest trochę łagodniejszy lecz jest, rano chce mi się wymiotowac, pomimo głodu tak jakby mam wstret do jedzenia i kiedy wezmę gryza jedzenia czuje się najedzona, jakbym bardzo dużo zjadła, w ciągu tygodnia schudłam 3 kg, teraz ważę 49kg, nie mam gorączki. Często mam biegunkę. Czy mogę być na coś chora ?

Tak. Przyczyna może być spmatyczna- trzeba wykluczyć schorzenie przewodu pokarmowego lub może być psychogenna - wówczas rozmowa z lekarzem może pomóc