Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wstydzę się iść z tym do lekarza

Od dłuższego czasu wydaje mi się, że coś nie tak jest z napletkiem, nie wiem, czy to normalne, czy nie, a wstydzę się gdziekolwiek z tym iść, prędzej wolałbym się zabić chyba. Proszeę spojrzeć na te zdjęcia, by rozwiać moje wątpliwości. Z góry dzieękuję i czekam na odpowiedź.

ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Witam!

Zdjęcia (zwłaszcza takiej jakości) nie wystarczą, by móc postawić diagnozę! Jeśli ma  Pan wątpliwości, to należy udać się do lekarza - nie ma innego wyjścia. Większy wstyd wywołuje u Pana wizyta u lekarza niż zamieszczenie zdjęć swoich okolic intymnych w internecie? To trochę niezrozumiałe...

Jeśli niepokojące Pana zmiany występują u Pana już długo i mają formę małych grudek rozmieszczonych wokół podstawy żołędzi, to mogą być to po prostu gruczoły  żołędzi (czyli zupełnie naturalna sprawa). Jeśli jednak wystąpienie zmian wiąże Pan z określonymi czynnikami (stosunek płciowy bez prezerwatywy, jakaś maść, nowy proszek do prania), to należy udać się do lekarza.

Pozdrawiam!

Lekarz, autorka wielu publikacji naukowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy