Wszywka alkoholowa a badania lekarskie

Dzien dobry chciala bym sie dowiedziec moj maz ma problem z alkocholem chciala bym mu pomoc i dowiedziec sie czy wszywka alkoholowa jest skuteczna bo postanowil sie zaszyc i gdzie mozna taki zabieg przeprowadzic badania lekarskie ma aktualne i do jakiego lekarza sie zwrocic .Bardzo prosze o porade dziekuje

Witam, najlepiej aby mąż udał się do Poradni lecenia Uzależnień tam zostanie szczegółowo zdiagnozowany przez psychologa i lekarza i dokładnie dowie się jakie metody w jego wypadku będą najbardziej wskazane. Dla wielu alkoholików tzw wszywka okazuje się absolutnie niewystarczająca aby poradzić sobie z problemem.
Pozdrawiam