Wtórne zmiany degeneracyjne w trzonach kręgów

Bardzo proszę o odpowiedź jetem po operacji krążkl5/s1 po stronie lewej w otoczeniu nieco poszerzonego korzenia nerwu rdzeniowego-prwdopodobnie blizna.c l5/s1resztkowo podwyższony sygnał w T2 i STIRw obszarze dostępu operacyjnego.Podwyższony sygnał w T2i STIRw obszaże zespołul5/s1kręgów- krążka należy łączyć ze zmianami degeneracyjnymi okrężna wypuklina krążka między kręgowegol4/l5 wrobna wyspa tłuszczowa lub naczyniak ok 7mmw trzonie kręgu l2 a ból jest

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na obecność o charakterze zwyrodnieniowym oraz przeciążeniowym. Możliwe jest tak jak Pani wspomina występowanie dolegliwości bólowych z nimi związanych. Warto skorzystać z porady neurochirurga oraz rehabilitanta.