Wulgarne zachowanie, utrata przytomności i skurcze mięśni a padaczka

czy to jest padaczka moj syn jest ordynarny wulgarny potem ma dziwny stan nie umie utrzymac rrownowagi na nogach potem traci przytomnosc i ma pojedyncze delikatne skorcze raz nogi raz brzucha potem nic nie pamieta dochodzi do siebie dlugo i jest po tym wszystkim bardzo glodny dodam ze przewaznie jest to na punkcie emocji i nerwow

Dzień dobry.

Opisanych objawów nie można lekceważyć. Konieczna byłaby konsultacja lekarska - na początek u lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam.