Wybielanie zębów a zdejmowanie kamienia

Witam zapisalem sie u dentysty na wybielanie zębów po wyleczeniu zębów,ale dentysta nic mi nie mowil o usuwaniu kamienia czy piaskowania , czy jest taka mozliwosc ze u niektorych ludzi nie trzeba przed wybieleniem zębów nic takiego robić?

Tylko u osób które nie mają kamienia i osadów nie trzeba przeprowadzać zabiegu higienizacji przed zabiegiem wybielania zębów.

Zachęcam do zapoznania się z ciekawymi informacjami dotyczącymi zadanego pytania:

https://implantis.com.pl/wybielanie-zebow/