Wybielanie zębów przy pomocy pasków

Witam, czy paski Crest sa dobre dla wybielania zebow? Obenie na rynku jest wiele preparatow i duzo o tej firmie slyszalalm pozytywnych opinii i jestem zdecydowana na ta metode. Chcialabym tylko wiedziec co na ich temat sadza specjalisci

Dzień dobry, każda metoda jeżeli prowadzi do celu jest bardzo dobra, ale z wybielaniem bywa rożnie, można czasami sobie zaszkodzić. Powinna Pani porozmawiać ze swoim lekarzem, czy on poleca wybielanie Pani zębów .
Niestety bez konsultacji nie powinna Pani na własną rękę tego robić. Jeżeli nie ma przeciwwskazań , to stosując się ścisłe do instrukcji postępowania z paskami, można wybielać sobie zęby. Życzę ładnego białego uśmiechu.
Pozdrawiam :)