Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wybór jadłospisu do ćwiczeń na siłowni

Witam. Mam 18 lat i ostatnio zaczelam ostre treningi na siłowni w celu wyrzezbiebia swojego ciała na lato. Moje pytanie brZmi: jakie posiłki powinnam jadac aby łatwiej było mi osiągnąć swój cel i jakie witaminy czy odżywki przyjmować ?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Egzotyczny deser czekoladowo-waniliowy

Masz ochotę na coś słodkiego? Spróbuj czegoś nowego - proponujemy egzotyczny deser czekoladowo-waniliowy. Nie martw się, że to może być za trudne. Instrukcja podana jest na filmie.

Jadłospis powinien być dostosowany indywidualnie do Pani zapotrzebowania na składniki odżywcze, rodzaj i intensywność, a także częstotliwość treningów. Z podanych danych niestety nie jestem wstanie nic wiecej powiedzieć poza ogólnymi zasadami, ze odżywianie powinno być pełnowartościowe, zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Wypisania posiłków oznaczałoby ustalenie diety, a do tego potrzebne by mi było inne informacje, jesli chciałaby pani skorzystać z indywidualnej porady zapraszam www.dietea.pl/dieta-on-line

0

Witam. Aby dostosować jadłospis dla Pani, potrzebny jest dokładniejszy wywiad np. częstość i intensywność treningów, zapotrzebowanie na składniki odżywcze,waga,wzrost.Dlatego radziłabym udać się do dietetyka lub zapraszam na maila twojdietetyk11@wp.pl

Dyplomowany dietetyk. Przyjmuje w Poradni Dietetycznej w Grodkowie.
0

Witam,

Aby odpowiedzieć na Pani pytania wymagane są dodatkowe informację dotyczące Pani sposobu odżywiania, rodzaju treningu, schorzeń współistniejących. Nie można indywidualnie dobrać dla Pani zaleceń nie znając tych szczegółów. proponuję udać się do dietetyka w swoim miescie.

Fizjoterapeuta i dietetyk. Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
0

Witam, witaminy są w produktach spożywczych, odżywki zupełnie są zbędne,w ręcz mogą być niebezpieczne, natomiast posiłki zależne są od rodzaju intensywności treningów."Ostre" nigdy niczego dobrego nie wróżą. Proszę doprecyzować pytanie, podać więcje info o treningach i dotychczasowym sposobie zywienia.
Pozdrawiam

Dietetyk, absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy