Wybór jadłospisu do ćwiczeń na siłowni

Witam. Mam 18 lat i ostatnio zaczelam ostre treningi na siłowni w celu wyrzezbiebia swojego ciała na lato. Moje pytanie brZmi: jakie posiłki powinnam jadac aby łatwiej było mi osiągnąć swój cel i jakie witaminy czy odżywki przyjmować ?

Jadłospis powinien być dostosowany indywidualnie do Pani zapotrzebowania na składniki odżywcze, rodzaj i intensywność, a także częstotliwość treningów. Z podanych danych niestety nie jestem wstanie nic wiecej powiedzieć poza ogólnymi zasadami, ze odżywianie powinno być pełnowartościowe, zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Wypisania posiłków oznaczałoby ustalenie diety, a do tego potrzebne by mi było inne informacje, jesli chciałaby pani skorzystać z indywidualnej porady zapraszam www.dietea.pl/dieta-on-line

Witam. Aby dostosować jadłospis dla Pani, potrzebny jest dokładniejszy wywiad np. częstość i intensywność treningów, zapotrzebowanie na składniki odżywcze,waga,wzrost.Dlatego radziłabym udać się do dietetyka lub zapraszam na maila twojdietetyk11@wp.pl

Witam,

Aby odpowiedzieć na Pani pytania wymagane są dodatkowe informację dotyczące Pani sposobu odżywiania, rodzaju treningu, schorzeń współistniejących. Nie można indywidualnie dobrać dla Pani zaleceń nie znając tych szczegółów. proponuję udać się do dietetyka w swoim miescie.

Witam, witaminy są w produktach spożywczych, odżywki zupełnie są zbędne,w ręcz mogą być niebezpieczne, natomiast posiłki zależne są od rodzaju intensywności treningów."Ostre" nigdy niczego dobrego nie wróżą. Proszę doprecyzować pytanie, podać więcje info o treningach i dotychczasowym sposobie zywienia.
Pozdrawiam