Wybór koron zęba u 43-latka

dzien dobry , mam pytanie odnosnie koron w najblizszym czsie musze uzupelnic brakujace zeby , i nie wiem jakie korony uzyc

Zależy od tego jakie fundusze na to chce Pan przeznaczyć. Tańsze (metal+ porcelana), ale też mniej estetyczne dobrze sprawdzają się w odcinkach bocznych, natomiast na przód proponuję bez podbudowy metalowej.