Wybór żelu na krwawiące dziąsła

korzystałam kiedyś z bardzo dobrego żelu na krwawiące, bolesne dziąsła (Szwajcarski). Teraz bardzo by mi się przydał, lecz nie pamiętam nazwy, czy ktoś z Państwa mygłby polecić skuteczny preparat, który dobrze przyklei się do dziasła?

Proponuję wizytę u stomatologa celem dokładnego badania i weryfikacji powodu krwawienia dziąseł. Przyczyny mogą być nie tylko miejscowe, ale także ogólnoustrojowe i wymaga to diagnostyki. Należy eliminować przyczynę, a nie objawy.Doraźnie może Pani stosować Elugel.Pozdrawiam

Krwawienie dziąseł nie minie samo, oprócz preparatów zwalczających stan zapalny dziąseł do stosowania w warunkach domowych, należy przeprowadzić badanie jamy ustnej, celem oceny przyczyny krawienia. Być może konieczna będzie profesjonalna higienizacja w gabinecie. Na wizycie otrzyma też Pani dokładne wytyczne co do sposobu dbania o zdrowie jamy ustnej, a także zostaną dobrane odpowiednie preparaty.
pozdrawiam serdecznie