Wybroczyny na brodzie u dziecka

witam mam takie pytanie u mojego syna zauwazyłam na brodzie wybroczyny o granatowym kolorze i siniejaca brode prosze mi odpisac co to moze byc.dodam ze syn w wieku 6 miesiecy przechodził sepse pozdrawiam Gosia

Mikołaj Cyganok

Witam! Szkoda, że nie podała Pani, w jakim wieku jest dziecko. Opisywane przez Panią zmiany mogą być m.in. skutkiem urazu. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który będzie mógł dokonać oceny wizualnej zmian i w razie wątpliwości pokierować procesem diagnostyczno-terapeutycznym.