Wybrzuszenie na szyi a wizyta u lekarza

Witam. Ostatnio zadałam pytanie o wybrzuszeniu które pojawiło się u mnie na szyi z prawej strony. bolało mnie jak skręcałam szyja i dotykałam. Dostałam odpowiedz za która dziękuje ze powinnam iść do lekarza. Ale wybrzuszenie to mnie już nie boli kiedy skręcam głowa ani kiedy dotykam,dlatego nie wiem co robić. Czy nadal iść do lekarza?Czy konieczna jest wizyta u lekarz której się boje?Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie należy bać się wizyty u lekarza. Dużo lepszym rozwiązaniem jest aby pokazać się lekarzowi. Warto wykonać np USG tej okolicy by wiedzieć z czym mamy do czynienia.