Wybuchy agresji w dwa lata po narodzinach dziecka

witam. nie bardzo wiem jak zaczac. mam 26 lat i 2 i pol roku temu przeprowadzilam sie do niemiec, tutaj urodzilam corke. ma 2 lata. od okolo roku mam czeste wybuchy agresji kilka razy na dzien, czuje sie ciagle zmeczona, mam klopoty ze snem i od porodu przytylam prawie 20 kg gdzie kiedys wazylam 42 i nigdy nie tylam. jest to juz meczace bo ciezko mi juz wytrzymac samej ze soba. do tego ciezka sytuacja osobista wiazaca sie z mieszkaniem tutaj. jestem juz zmeczona prosze o jakas rade. Sandra. M

Witam serdecznie, powinna Pani zasięgnąć porady u psychoterapeuty i ewentualnie omówić środki zaradcze. Jeżeli mieszka Pani niedaleko Gronau w Westfalii to może zarezerwować Pani sobie wizytę u mnie. Dane znajdzie Pani na tutejszym portalu.
Ewentualnie może Pani skorzystać z porady online.
W każdym razie nie powinna Pani zwlekać.
Pozdrawiam i życzę zdrowia
Krzysztof Dudziński
01722328925 kontakt w Niemczech

Podobne objawy mogą zarówno wynikać z przemęczenia, kryzysu, jak i bardiej poważnych trudności (np depresja). Zachęcam do skonsultowania sie z lekarzem psychiatra i/lub psychologiem, którzy zdiagnozują problem i od razu zaproponuje możliwe sposoby poradzenia sobie. Jeśli nie ma Pani możliwości skorzystania z tradycyjnego gabinetu, warto poszukać gabinetów pracujących online, świadczących pomoc dla osób w Pani sytuacji.

Witam serdecznie,
Nie mogę diagnozować przez internet, jednakże bardzo możliwe, iż pojawiły się u Pani objawy depresji poporodowej. Czy ciąża była niechciana? Jak wyglądało Pani życie przed wyjazdem za granicę? Czemu Pani wyjechała - z powodu ciąży czy z innych przyczyn? Jest wiele pytań, które chciałabym Pani zadać aby lepiej pomóc.
Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa/psychoterapeuty. Możliwa jest również pomoc internetowa (rozmowa przez skype). Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska