Wybuchy płaczu, zazdrość o męża i problemy z wyrażaniem emocji

Bywały chwilę kłótni i było widać to zamknięcie w sobie. Blokada nie pozwalała mi wykrzyczeć tego co miałam na sercu tylko wybuchałam płaczem. Byłam zazdrosna o męża chciałam żeby on był tylko mój,nie rozumiałam że potrzebuje odrobiny swobody , myślałam ze ktoś chce zniszczyć nasz związek i zabrać mi go. Nie mogę zapanować nad emocjami. Bardzo często myślę o przeszłości,o tym co się stało.

Prawdopodobnie w związku z drugą osobą reaktywowały się pani wcześniejsze problemy związane z relacjami w domu rodzinnym, może z rodzeństwem. Pani pisze o tym, że często myśli pani o przeszłości - może warto wspólnie z terapeutą, psychologiem porozmawiać o niej i spróbować zrozumieć swoje emocje to co się z panią dzieje. Pozdrawiam