Wybuchy złości i panikowanie

wiele w moim życiu się wydarzyło ale zawsze jakoś dawałam radę. Zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem, wszystko się we mnie kumulowało i poddałam się, Denerwuję się z byle powodu, jak się zdenerwuję bądź wystraszę zaczynam panikować, mam kołatanie serca zaczynam się dusić, wykańczam się nerwowo. Krzywdzę siebie i bliskich takimi napadami i wybuchami złości, nie mogę sobie z tym poradzić. Boję się, że to mnie przerośnie i nabiorę tyle odwagi by zrobić sobie krzywdę. Co mam robić, gdzie się zgłosić?

Psycholog poznawczo-behawioralny powinien pomóc pani w kontroli swoich emocji. Podjęcie psychoterapii da pani długotrwałe skutki, gdyż zajmie się pani problemem u źródła. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychiczneggo) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.