Wyciągnięta warga sromowa u 16-latki

Witam u mojej córki 16-letniej jedna warga sromowa mała jest wyciągnięta jaka jest tego przyczyna przedtem miała wszystko wporządku
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli ma Pani wątpliwości co do prawidłowości budowy narządów płciowych córki, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który przede wszystkim zbada córkę. Najprawdopodobniej nie jest to wynik żadnej patologii. Proszę bowiem pamiętać, że kształt warg sromowych jest indywidualnie zmienny i może przyjmować różne formy.