Wyciek z piersi a obciążenie genetyczne rakiem

Witam,od roku mam wyciek z piersi lewej,od tygodnia pojawil sie w prawej,nie tryska tylko sie sączy przy nacisku kolor przezroczysto biały,raz zaówazylam plamke na staniku jakby wyciek podbarwiony krwia,usg wporzatku,prolaktyna i tarczyca w normie,wymaz moraxella spp ktora prawdopodobnie niema wplywu na wyciek ,mam 30 lat ,rodzilam 12 lat temu, lekarz zlecil mammografie ale na termin czekam,jestem obciazona genetycznie ,poniewaz babcia miala raka piersi ,jest po amputacji,prosze o opinie lekarza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji i w związku z obciążeniem rodzinnym wskazane jest badanie mammogroficzne. Z całą pewnością nie jest to prawidłowe zachowanie organizmu.