Wyciek z sutka

Witam serdecznie.
Dwa lata temu urodziłam/poroniłam, ale w wysokiej ciąży, koniec 6 miesiąca. Brałam tabletki na zasuszenie pokarmu, dość długo mam duży biust miseczka F. Od tamtego czasu mam wycieki z sutka, zazwyczaj w okolicach spodziewanej miesiączki. Nie jest to co miesiąc, ale np. w ciągu ostatniego tygodnia zauważyłam, najpierw z lewej piersi żółtawą ciecz, a dziś np. z prawej białą. Czytałam różne opinie na ten temat i sama już nie wiem. Przyczyną zapytania jest fakt, że nie mam możliwości w najbliższym czasie udać się do lekarza.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Najprawdopodobniej zbyt krótko przyjmowała Pani preparat mający na celu zmniejszenie poziomu prolaktyny (hormonu odpowiedzialnego za produkcję mleka). Proponuję udać się do lekarza-ginekologa, który zleci badania hormonalne i przepisze Pani lek "na zasuszenie".
Pozdrawiam!