Wycieki po wytrysku/ podnieceniu

Chciałbym też spytać na ile nienaturalne jest to, że 15-45min po wytrysku pojawia się wydzielina (moment odczuwalny najczęściej wyraźnie). Jest to nieciekawe po prostu ze względów higienicznych. Pojawia się to także niestety po 'znaczniejszym podnieceniu', bez żadnego pobudzania członka.
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie, wypływ wydzieliny z opóźnieniem po wytrysku lub w chwili podniecenia nie jest czymś patologicznym. Nie należy się tym przejmować.