Wyczuwalna guzka na karku

WITAM.MIESZKAM W UK WIEC O POMOC LEKARZA JEST CIEZKO.WYCZOWAM NA KARKU PO LEWEJ STRONIE SZYJI TWARDA NIERUCHOMA KULKE.KIEDY BOLI,BOL PROMIENIUJE PRZEZ TYL GLOWY AZ PO SKRON.BOLI KIEDY DOTYKAM.PIERWSZY RAZ ZACZELO BOLEC NIECALY ROK TEMU.POTEM PRZESTALO I OD OK POL ROKU BOL NAWROCIL?CZY TO MOGA BYC POWIEKSZONE WEZLY CHLONNE NA SKUTEK BOLACYCH PLECOW?PROSZE O POMOC.DZIEKUJE SLICZNIE

Uważam, że jest to raczej przyczyna związana z kręgosłupem szyjnym. Proponuję wykonać RTG (X-ray), zastosować leki p-bólowe. Musi jednak Panią zobaczyć lekarz, bo trudno coś powiedzieć na odległość.