Wyczuwalny guzek pod lewym żebrem u 36-latki

Pod lewym żebrem mam wyczuwalny guzek po zrobionym USG jamy brzusznej okazało się że wyczuwalny palpacyjnie opór rzutuje się na zagięcie śledzionowe okrężnicy , która jest wypełniona zalegająca treścią. Ponieważ wizytę u gastroenterologa mam dopiero za tydzień czy do tego czasu mogę jakoś sobie pomóc aby oczyści jelita pozbyć się nieprzyjemnego uczucia pod żebrem.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym stosować dietę bogata w błonnik oraz zakupić sobie w aptece syrop z laktulozy i wypijać dwa razy dziennie po 15 ml. Pozdrawiam.