Wydalenie białej konsystencji po poronieniu

witam . mój płód umarł ok. 11t2d nie doszło do krwawienia ,jedynymi objawami były częste bóle głowy,przy planowanym usg dopiero dowiedziałam się o sytuacji mojego dziecka,był to 15t1d.nie mieszkam w Polsce,więc nie miałam łyżeczkowania a zalecili mi podanie tabletek na wydalenie martw.płodu. przebiegło bez powikłań i w ten sam dzień wypuścili mnie do domu. jest 4dni po zdarzeniu nie krwawię obficie ale dzisiaj wydaliłam coś co przypomina konsystencją białego skorupiaka.czy to norm?pozdrawiam W.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno nazwać to normą, nie mniej jednak zdecydowanie nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Taki obrót spraw jest wynikiem samooczyszczania się jamy macicy.