Wydłużenie miesiączki po przerwaniu błony dziewiczej a konieczność wizyty u ginekologa

Dzień dobry. Chciałam skonsultować mój przypadek z ginekologiem. Otóż zawsze moja miesiączka trwała ok.3-4dni a teraz kiedy błona dziewicza została przerwana to sie zmieniło i czas sie wydłużył nawet do 9 dni, nie są to obfite miesiączki, po 6 dniu są to plamienia, które mimo wszystko przeciekają przez bieliznę. Czasem odczuwam jakiś ból jakby w srodku mi coś ciążyło. Byłam u pani doktor z miesiąc temu, ale powiedziała, ze wszystko jest okej,ale teraz takie problemy mam sie wybrać znowu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.