Wydzielina ropna po nacięciu ropnia

Witam. 13.05 miałam przeciętnego ropnia odbytu. Procedura była szybka 20 min. Naciecie 6-7 mm zaraz nad odbytem 6h. Na początku się paskudzilo ale obecnie nie ma juz krwi i ropa leci coraz rzadziej. Zauważyłam że teraz ropa potrafii wyjść w formie trochę plynnej i takich drobnych grudek o konsystencji z braku lepszego porownania glutowatej. Czy to oznacza że już sie kończy? Dziekuje za odpowiedz

Bez zbadania nie jestem w stanie nic powiedzieć albowiem NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Podejrzewam ,że sprawa została "załatwiona" pobieżnie i będzie Pani wymagała operacji,która wyleczy Panią ostatecznie i skutecznie z tej choroby!!! zż