Wydzielina w kolorze różowym po poronieniu

Witam. 22 marca w( 10 tyg 3 dni) serduszko przestało bić... 1 kwietnia miałam wykonany zabieg lyzeczkowania. Od tamtej pory miną miesiąc a ja ciągle mam wydzieline w kolorze Różowym, czasem brązowym podbarwioną krwią. Czy to normalne? Jak długo może trwać oczyszczanie macicy I kiedy mogę spodziewać się pierwszej miesiączki?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to trwać 6 tygodni. Po tym czasie proszę skonsultować się z ginekologiem.