Wydzielina z nosa u 25-latka

Mezczyzna,25Lat Dzien dobry mam problem z jedna dzurka w nosie a mianowicie caly czas leci mi z niej zielona wydzielina i dodatkowo jest smierdzaca.Ta dolegliwosc mam juz od dluzszego czasu jakies2 lata probowalem juz wszystkiego jesli chodzi o wizyty u lekarza to lekarze podawali mi jakies leki tak zwane spray do nosa plus antybiotyk.A od dwoch tygodni mam teraz problem z brzuchem bardzo czesto w ciagu dnia chodze do toalety,najczesciej jest to biegunka i od kilku dni mam straszne wzdecia,jak

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny panie przewlekła ropna wydzielina świadczy o przewlekłym zapaleniu najprawdopodobniej bakteryjnym, proszę skonsultować leczenie z laryngologiem. Przyczyn biegunki może być bardzo wiele, infekcje, zaburzenia czynnościowe, niewłaściwa dieta, proszę udać się do lekarza rodzinnego,który po zbadaniu zleci odpowiednie leczenie. Istotne jest uzupełnienia płynów, by nie doszło do odwodnienia. Pozdrawiam.

Witam. Nie wiązałbym tych dwóch objawów. Jeśli chodzi o wydzielinę z nosa ewidentnie powinien Pan odwiedzić laryngologa - zleci dokładniejsze badania, jak tomografia komputerowa, wykona posiewy i podejmie decyzję odnośnie dalszej terapii - być może zabiegowej