Wydzielina z oczu w postaci białych nitek

Witam, mam pewien problem, otóż od kilku miesiecy z oczu musze wyciagac, biale lub przezroczyste, ciagnace sie nitki. Oczy mnie nie pieka, ani nic, mam tylko lekko przekrwione . Zadych innych obiawow, procz tych nitek nie mam, nie czuje suchosci oka, piasku ani nic, tylko te nieszczesne nitki musze wyciagac co klika minut. Nigdy nie mialam problemow ze wzrokiem , swietnie widze (mam 17lat) Co to moze byc? Prosze o pomoc. Do okulisty wybiore sie dopiero za 2 miesiace, a nie mam pojecia co to jest
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powodem zgłaszanych objawów może być reakcja alergiczna bądź stan zapalny spojówki. Myślę iż warto udać się do okulisty wcześniej niż dopiero za dwa miesiące.

Witam.
Objawy , które Pani opisuje są mało charakterystyczne dla konkretnej jednostki chorobowej. Proponuję udać się do lekarza okulisty.
Pozdrawiam