Wydzielina z pochwy a tabletki antykoncepcyjne

Witam!25.12.13 zakończyłam brać tabletki antykoncepcyjne miesiączka była normalna od tamtej pory tabletek nie biorę.Ale ostatnio zauważyłam przeźroczystą wydzielinę z piersi oraz kemową wydzielinę z pochwy.Badam się palpacyjnie szyjka jest wysoko,zamknięta i twarda.Czy to możliwe że zaszłam w ciążę zaraz po odstawieniu tabletek?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwość taka istnieje, jednak jest to sytuacją wątpliwa. Najprawdopodobniej objawy wynikają z wahań hormonalnych.