Wydzielina z pochwy i krwotoki u 30-latki

Pani doktor bylam nie jeden raz na lyzeczkowaniu i nie pomaga nic przed okresem mam czysto tylko 2 dni i po okresie tez a caly miesiac leca ze mnie brudy jak smola dodam ze mam krowotki i nie okres inny lekarz stwierdzil ze jestem zle zoperowana jak mnie pogotowie wzielo bo okres mi sie wstrzymal na pol dnia a myslalm ze koniec meczy mnie to i mam juz male zaufanie do lekarzy bo nic w tym kierunku nie robia zeby bylo ok

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Wskazana jest hysteroskopia aby dokładnie obejrzeć śluzówki macicy.

Za mało danych żeby udzielić konkretnej odpowiedzi . O jaką operacje chodzi? Powinna być Pani leczona hormonalnie. Oczywiście hysteroskopia jak najbardziej wskazana.