Wydzielina z sutka podczas samobadania

Mam pytanie o czym może świadczyć wydzielina z sutka tak jakby mlekotok stwierdzone przy samobadaniu. Jak zacznę od uciekania sutka to jest ok. A jak zacznę od piersi ą potem sprawdzam sutka pojawia się wydzielina przypoinajaca mleko. W piersi nic nie wyczuwam. Do lekarza na NFZ mam w grudniu a do tej pory nerwy mnie zjedzą. Czy lekarz rodzinny wcześniej mógłby coś poradzic

Szanowna Pani,
mlekotok może występować w różnych stanach. Proszę więc zgłosić się do lekarza POZ lub swojego ginekologa.
Pozdrawiam
dr R.Anielski