Wygładzona rynienka nosowa a FAS

Witam, Mój synek ma 2 miesiące. Jest pogodnym i spokojnym dzieckiem. Przez całą ciążę był ułożony pośladkowo. Synek rozwija się prawidłowo, usg przezciemiączkowe wyszło super.Martwi mnie jednak wygładzona rynienka nosowa.Jest ona widoczna tylko pod kątem lub w cieniu. Neurolog nic nie zauważył. Dopóki nie dowiedziałam sie o ciązy piłam kilka razy mocny alkohol do 16 dnia od dnia zapłodnienia. Później ani kropli. Czy mogłam zaszkodzić tym alkoholem? Czy wygładzona rynienka oznacza zawsze fas?

Obecność takiej budowy w zakresie twarzy jako jedyny element absolutnie za mało ,aby podejrzewać FAS zwłaszcza ze pisze Pani iż synek rozwija się prawidłowo.
zespól powodowany jest przewlekłym nadużywaniem alkoholu w ciąży ,a NIE incydentalnym jego spożyciem.

Pozdrawiam ciepło