Wyjęcie krążka antykoncepcyjnego NuvaRing

witam, mam pytanie. krazek nuvaring powinnam wyciagnac w poniedzialek o godz 18 jednak zapomnialam i wyjelam go dopiero we wtorek o 22 kiedy mam wlozyc nastepny w poniedzialek o 18 czy wtorek 22? bardzo prosze o odpowiedz.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę założyć kolejny krążek w poniedziałek. Ten jeden dodatkowy dzień można potraktować już jako pierwszy dzień przerwy .