Wykluczenie ciąży przez domowy test ciążowy i bHCG

Witam, piszę z pytaniem o wiarygodnośc dwóch wykonanych przeze mnie testów ciążowych. Moje cykle trwają z reguły 29 dni. Do zbliżenia doszło 10 dnia cyklu. Test domowy, płytkowy został wykonany 30. dnia cyklu z wynikiem negatywnym. 33. dnia cyklu wykonałam badanie krwi beta-hcg z wynikiem oznaczonym następująco: B-HCG

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak WYNIKU beta hCG. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest jednak wątpliwa.