Wykluczenie możliwości ciąży po zastosowaniu ellaOne

Ostatnia miesiaczke mialam 08.10 mam cykle 24-25 dniowe 15.10 odbylam seks analny z chlopakiem bez zabezpieczenia doszedl na zewnatrz w okolicy posladkow niestety dotykalam reka jego penisa a pozniej nieswiadomie przedsionka pochwy 24h zażylam ellaOne, ginekolog po usg stwierdzil, ze jestem przed owulacja Nadal nie dostalam okresu Dzisiaj (3 dni po spodziewanej miesiaczce i 20 dni po zblizeniu) zrobilam test ciazowy z moczu porannego- wynik negatywny. Czy moge byc pewna, ze nie jestem w ciazy?

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, gdyż sama sytuacja nie daje dużej szansy na zapłodnienie, do tego obecne testy ciążowe mają dużą czułość. Jeżeli ma Pani jeszcze wątpliwości można wykonać BhCG z krwi.
Pozdrawiam