Wykonanie ablacji z powodu częstoskurczu nadkomorowego

Witam serdecznie. 7 lat temu miałam wykonaną ablację z powodu częstoskurczu nadkomorowego. Czuje się ogólnie dobrze jednak niepokoi mnie wynik badania echokardiograficznego.Niedomykalność zastawki trójdzielnej II stopnia RVSP max.44 mmHg, niedomykalność zastawki aortalnej I stopnia. Próba wysiłkowa wynik bardzo dobry. Czy mam powody do niepokoju i czy potrzebuję dalszej diagnostyki. Dziękuję Dorota

W badaniu echokardiograficznym badajacy opisal umiarkowana niedomykalnosć trojdzielna i lagodną neidomykalnosć zastawki aortalnej. Warto zinterpretowac te parametry z poprzednimi badaniami , Pani stanem ogolnym i oczywiscie skonsultowac sie z lekarzem prowadzącym . Powodow do duzego niepokoju nie widze