Wykonanie wszywki Esperalu

Witam. Mój chłopak miał robioną wszywkę 17.03. Po jakimś czasie zrobiła się dziurka w miejscu szwu, zaczęła wylatywać ropa a także wypadać tabletki, niedawno wyjął sobie z tego miejsca gazę. Pan doktor twierdził, że wszystko jest w porządku, jednak w piątek chłopak normalnie wypił i nic mu nie było. Boję się, że zacznie teraz pić znowu. Czy dobrym pomysłem byłaby ponowna wszywka bądź zastrzyk? Ale tym razem taki, który będzie działał. Czy jednak nie ma co liczyć na wszycie Esperalu?

Witam, najlepiej byłoby gdyby chłopak podjął leczenie w Poradni odwykowej gdzie proponuje się całościowe oddziaływania w dłuższej perspektywie czasowej, co maksymalizuje skuteczność leczenia. Alkoholizm to bardzo poważna choroba radzę nie bagatelizować sprawy. Pozdrawiam