Wykruszenie fleczera z zęba

Witam mam problem ponieważ pół roku temu bardzo mocno zaczął boleć mnie ząb(górna czwórka). Przyglądnąłem się temu zębowi i zauważyłem bardzo duża dziurę której wcześniej nie widziałem. szybko umówiłem się na wizytę. Dentystka rozwierciła mi tego zęba czegoś tam napchała i tak to zostawiła mówiąc że ten ząb nie jest jeszcze skończony. Następna wizyta była umówiona na miesiąc później. Ząb wprawdzie przestał boleć, ale coraz bardziej wykruszało mi się "to coś" z tego chorego zęba odsłaniając całko

Aleksander Ropielewski

Należy kontynuować leczenie. Miał Pan założony opatrunek, który ma na celu przygotowanie zęba do końcowego wypełnienia. Zwykle nie zakłada się go na dłużej niż miesiąc czasu. Jeżeli opatrunek wypadł lub się ukruszył należy zgłosić się do dentysty przed wyznaczoną wizytą.